SSSSSSSSSSSSSSSSS stary dobry trial SSSSSSSSSSSSSSSs stary dobry trial
 
logoTRIAL
 
TRIAL trailers:
právě se vytváří
>> Warning:
Tento web sdružuje tři servery: TRIAL[1], TRIAL[] a TRIAL[π], které společně sdílí Theory, Mystery, Addons a Forum.
Ovládání není příliš intuitivní, ale to nebyly ani legendy jako vi, emacs, pine či věhlasná příkazová řádka v Linuxu. O AutoCADu ani nemluvě ;)
>> Out of memory:
Na ZČU existuje neprázdná množina studentů, kteří nemají rádi matematiku. Důkaz o existenci podmnožiny těch, kteří matematiku přímo nenávidí, není znám. Zřejmé je pouze to, že pokud taková podmnožina existuje a je neprázdná, pak je konečná a tudíž omezená.
>> Undelivered Mail Returned to Sender:
U všech příkladů, které zde naleznete, doporučujeme pečlivě přečíst zadání (celé) a následně provést přesně to, k čemu jste v zadání vyzváni. Jedná se o jednu z nejčastějších chyb. Chcete si sami ověřit, že lidé čtou to, co chtějí a ne to, co je psáno? Zkuste hádat co se stane, když vrátíte známému jeho email tak jak vám přišel a jen do subjectu napíšete: Undelivered Mail Returned to Sender ...
>> Syntax Error:
Pokud rádi programujete, víte, že syntax error je okamžité ukončení algoritmu. Zajímavé na tom je, že s počítačem nikdo nediskutuje a každý rychle doplní onen chybějící středník. Po matematicích se však chce, aby v případě syntax error, kdy řešení je -∞ a zapsáno je +∞, uznali alespoň nějaké body za správný postup. Přijde nám to nevyvážené. Konkrétně v tomto případě je totiž chyba tak velká, že větší snad být ani nemůže ;)
>> Internal server error:
Podle průzkumů KMA nemají studenti FAV, FEL a FST žádný oblíbený matematický software. Grafy kreslí v excelu a největší terno je kalkulačka :(
Doporučujeme nainstalovat alespoň Derive, Octavu či Maximu. Tím odlišíte svůj notebook od notebooků studentek humanitních oborů a získáte pádný argument pro nutnost upgradu procesoru, paměti, grafické karty atd.
>> Kernel panic:
V červnu roku 2004 se na borských kolejích objevila cracknutá plná verze TRIALu. Ti štastní, kteří tento nelegální sofware zíkali, tak mohli celé prázdniny počítat všech 12 658 příkladů a to naprosto nelegálně !!! ... a patří jim to.
>> Pozor: Orion heslo je treba zmenit ... vyprsi za 10,9,8, ,6,5,4,3 ...dni
Byli jste sedmý den před vypršením hesla na zkoušce z matematiky? A dny předtím jste intenzivně prožili s TRIALem? Pak na 98% gratulujeme k úspěšnému absolvování zkoušky a zřejmě i k postoupení do dalšího semestru. Heslo na orionu si změňte ... přejeme Vám hodně dalších let úspěšně strávených na ZČU ;)

www.KMA.zcu.cz